Start ligy je tady! Stallions odstartují sezonu doma proti Pilsen Patriots

20.09.2021

Čekání je u konce! Hřebci odstartují letošní sezonu 2.Ligy 15. srpna na Městském atletickém stadionu proti Pilsen Patriots. Pro Stallions to bude zároveň první zápas v nové bílé sadě dresů. Začátek sezony je naplánován na 16:00. Aktuální informace k prvnímu zápasu sledujte na našem Facebooku a facebookové události.

8 týmů, 6 zápasů

V letošní sezoně narazí Stallions na týmy, se kterými nemá předchozí zkušenost. Původně měla být soutěž mužů rozdělena na 3 ligy a Stallions měli hrát stejně jako loni v té druhé. Po uzavření přihlášek se ale druhá a třetí liga spojily v jednu osmičlennou ligu. Na Hřebce čeká šest zápasů základní části. Týmem, se kterými se letos Stallions nepotkají je Mladá Boleslav Greenraiders. Právě s tímto soupeřem odehráli Stallions v loňské sezoně poslední zápas. Následně byla liga kvůli koronaviru předčasně ukončena.

Po šesti zápasech základní části postoupí první dva týmy tabulky do Silver Bowlu.

Nový stadion

Po dlouhém účinkování na Letním stadionu se z důvodu rekonstrukce museli Stallions přesunout na nový domácí stadion. Útočištěm pro letošní domácí zápasy bude Městský atletický stadion na Dukle. Pro Stallions to nebude premiéra na tomto stadionu. V roce 2015 zde Stallions vyhráli Silver Bowl v zápase s Ostravou Steelers.

Nové dresy

K letošním 18. narozeninám, které oslavil klub letos na Valentýna, se Stallions převlékli do nových barev. V úvodním zápase s Pilsen Patriots tak Hřebci vyběhnou v nových bílých dresech. V průběhu letošního roku přibudou také červené dresy, které budou naší domácí sadou. Fanoušci si mohou zakoupit repliku bílých dresů na eshopu endzone.cz, a to s výběrem vlastního čísla i jmenovky.

Také fanoušci se mohou převléknout do nových barev. K dispozici jsou kromě dresů také trika, mikiny nebo kšiltovky.

Zápasy Stallions

15.8. Pardubice Stallions - Pilsen Patriots

22.8. Tábor Foxes - Pardubice Stallions

5.9. Jičín Hurricanes - Pardubice Stallions

12.9. Pardubice Stallions - Trutnov Rangers

26.9. Pardubice Stallions - Šumperk Dietos

9.10. Třinec Sharks - Pardubice Stallions