Hřebci prodloužili šňůru výher s nulou. Ve třetím zápase porazili Hurricanes

23.10.2021

Ve třetím zápase letošního ročníku 2.Ligy vyrazili Pardubice Stallions na hřiště Jičín Hurricanes. Hřebci naplnili roli favoritů zápasu a po jednoznačném průběhu zvítězili 55:0. Po třech zápasech se tak obrana Hřebců může pyšnit nulou na svém kontě.

Hned první útočná akce Stallions skončila touchdownem. Quarterback Matěj Linek sice předal míč Martinovi Ženkovi s problémy, ale ten dokázal prokličkovat i po nevydařeném handoffu pro 67yardový touchdown.

Obrana Hřebců prakticky celý zápas soupeře k ničemu nepustila a při puntování po nevydařeném druhém drivu Hurricanes si cestu do endzóny našel z punt returnu Petr Plaček. Skóre úvodní čtvrtiny ještě stihl vylepšit na 21:0 Kryštof Sedlák po passu Linka.

Oba hráči si touchdownovou spolupráci zopakovali také v úvodu druhé čtvrtiny. Útočná lavina hostů ve druhé čtvrtině pokračovala. Do poločasu se stihl prosadit ještě Jakub Mikyska, Matěj Linek a Jan Semerád. Do poločasové přestávky se tak šlo za stavu 48:0 pro Stallions.

Do druhého poločasu nastoupil na pozici quarterbacka Jan Kakos a i on dovedl útok až do endzóny. Z touchdownu se radoval Tomáš Vlček. Vzhledem k vysokému rozdílu ve skóre se ve druhém poločase podle pravidel nezastavoval čas, a tak druhá půle skončila velmi brzy a s konečným výsledkem 55:0 pro Stallions.

Hřebce čeká čtvrtý zápas sezony tuto neděli, kdy na domácím hřišti na Městském atletickém stadionu přivítají od 16:00 Trutnov Rangers. Také v tomto zápase budou Stallions velkými favority.