Děkujeme za podporu

05.03.2024

Pardubice Stallions prodlužují partnerství se společností HAK velkoobchod s.r.o.

Vstup do nové sezóny jsme si nemohli představit lépe. Náš návrat do první ligy byl dlouhý a náročný, ale díky podpoře a věrnosti fanoušků, hráčů a nezbytné pomoci partnerů a sponzorů jsme letošní sezónu opět zpátky v prvoligové soutěži.

Mezi tyto důležité partnery patří i společnost HAK velkoobchod s.r.o., která již druhým rokem podporuje náš tým Pardubice Stallions a stala se tak součástí našeho sportovního příběhu.

HAK velkoobchod s.r.o., přední dodavatel komplexních materiálových systémů pro vodovody, kanalizace a komunikace, je znám svou dlouholetou tradicí a kvalitou nabízených produktů a služeb. Společnost, která působí na trhu již od roku 1993, rozšířila své aktivity i mimo oblast stavebnictví a podporuje mimo jiné i lokální sportovní celky.

Tuto podporu nevnímáme jen z pohledu finančního charakteru, ale je také vyjádřením společenské odpovědnosti a rozvoje komunity v Pardubicích. Pro Pardubice Stallions představuje partnerství se sponzory významný krok vpřed. Nejenže nám umožňuje zlepšit provoz celého klubu, vybavení a podmínky pro trénink, ale také rozšířit aktivity spojené s propagací amerického fotbalu mezi širokou veřejnost. Díky tomuto spojení můžeme lépe plánovat budoucnost, rozvíjet mládežnické týmy a přispívat k dalšímu růstu popularity amerického fotbalu v České republice.

Pardubice Stallions děkují společnosti HAK velkoobchod s.r.o. za podporu a těšíme se na další společně prožité úspěchy nejen na hřišti.