Děkujeme za podporu

15.05.2024

Pardubice Stallions prodloužili na začátku letošní sezóny partnerství s Finanční a investiční skupinou CFIG.

Vstup do nové sezóny jsme si nemohli představit lépe. Náš návrat do první ligy byl dlouhý a náročný, ale díky podpoře a věrnosti fanoušků, hráčů a nezbytné pomoci partnerů a sponzorů jsme letošní sezónu opět zpátky v prvoligové soutěži.

Mezi tyto důležité partnery patří i Finanční a investiční skupina CFIG, která již třetím rokem podporuje náš tým Pardubice Stallions a stala se tak součástí našeho sportovního příběhu.

Finanční a investiční skupinou CFIG je česká, dynamicky rostoucí finanční a investiční skupina, která zaujímá důležité postavení na trhu hned v několika sférách. Mezi hlavní oblasti zájmu a činnosti patří finanční služby, úvěry, nemovitosti a umění. Skupina CFIG je velkým podporovatelem kulturních, společenských a sportovních aktivit nejen v našem regionu.

Tuto podporu nevnímáme jen z pohledu finančního charakteru, ale je také vyjádřením společenské odpovědnosti a rozvoje komunity v Pardubicích. Pro Pardubice Stallions představuje partnerství se sponzory významný krok vpřed. Nejenže nám umožňuje zlepšit provoz celého klubu, vybavení a podmínky pro trénink, ale také rozšířit aktivity spojené s propagací amerického fotbalu mezi širokou veřejnost. Díky tomuto spojení můžeme lépe plánovat budoucnost, rozvíjet mládežnické týmy a přispívat k dalšímu růstu popularity amerického fotbalu v České republice.

Troufáme si říct, že sdílíme s Finanční a investiční skupinou CFIG společnou vizi a hodnoty, jako je týmový duch, odhodlání a touha po dosahování nejlepších výsledků.

Pardubice Stallions děkují společnosti Finanční a investiční skupina CFIG za podporu a těšíme se na další společně prožité úspěchy nejen na hřišti.