Radim Kroulík OC

Rok narození: 1991

Výška: 180 cm

Váha: 80 Kg

Pozice: Offensive coordinator

U Stallions: 2010

Co tě přivedlo k fotbalu: Hasič :D Oba jsme byli součástí online komunity cznfl a Hasič hrál za STA a pomohl mi rozhodnout se přijít na nábor v září 2010.

Největší sportovní úspěch: Dvakrát semifinále v nejvyšší lize. To beru o kousek výš než výhry ve 2.Lize, který jsem zažil jako hráč i jako trenér. A samozřejmě to, že jsem byl (navíc společně s Fandou) v trenérském týmu národního týmu mužů. Blbě se to ale porovnává :)

Před zápasový rituál: Asi primárně oblečení. Nedodržuju to úplně stoprocentně, ale snažím se mít na zápasy stejný oblečení bez ohledu na výsledek :)

Působení v týmech: Pardubice Stallions a národní tým

Fotbalový cíl: Czech Bowl

Měl jsi sen být profesionální sportovec: Sportovec asi ne, tam jsem rychle pochopil, že cesta nepovede. Paradoxně mě víc baví trenérská/manažerská práce

Čeho si na fotbale nejvíce vážíš: To by bylo na dlouho. Týmovost, budování mentální odolnosti (ať už jsi připravenej sebevíc fyzicky, psychicky, takticky, tak fotbal ti hází pod nohy takový překážky, že bez nějaký větší odolnosti tě to hned semele, protože nic nejde 100% podle plánu. A to se hodí i mimo fotbal.

Oblíbený tým NFL: New England Patriots